SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

sl logo

saltrom 1-procent

sloneczniki2017Nasza akcja „Salezjańskie Lato” po raz kolejny została nominowana do drugiego etapu w konkursie na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w Krakowie – Słoneczniki 2017! 

3Ze względu na awarię lini telefonicznej numery 269 30 00 i 269 31 10 są nie aktywne. Prosimy dzwonić pod 609 201 108. Za utrudnienia przepraszamy.

Sl 2017Słońce, wiatr we włosach, plaża, spienione morze… pewnie wiele osób tak opisuje wymarzone wakacje. Do tego opisu należy jeszcze dodać kilka elementów: po pierwsze śmiech dzieci, radosne śpiewanie, wspólne tańce, nowe wyzwania wychowawcze – czyli po prostu „Salezjańskie Lato 2017”.

trollsSalezjańskie Lato 2017 to propozycja wyjazdów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży. Turnusy dziecięce to aktywne, ale przede wszystkim twórcze spędzanie czasu wolnego. Stawiamy nie tylko na bezpieczny odpoczynek, ale także na takie formy aktywności, które będą wspierały integralny rozwój osobowości dzieci. Właśnie dlatego w tym roku przygotowaliśmy program wychowawczy na podstawie bajki „Trolle”.

wolontariatSą bardzo różni. Różne rzeczy robią w życiu, w różnym są wieku, z różnych pochodzą światów…. A co ich łączy? Wszyscy chcą robić coś dobrego dla innych. Niejednokrotnie mówią o tym wprost: „przychodzę, bo chcę zrobić coś z sensem”. A proszę bardzo, u nas w Saltromie zdecydowanie mają cały wachlarz możliwości pozwalający zrealizować tę chęć i wykorzystać swój potencjał.

art ks piotrIstnieją miejsca, do których chętnie wracamy, gdzie spędzamy wiele czasu, o których myślimy. Lecz zdajemy sobie sprawę z tego, że nie chodzi generalnie o samo miejsce, ale o osoby, z którymi się tu spotykamy, o relacje, wspomnienia, nadzieje i wszystko to, czego nie można tak łatwo powiedzieć, a co ukryte jest w naszym sercu.

2017 czerwiec Rozana 5Klikając w obrazek znajdujący się po lewej stronie można oglądnąć nasze czerwcowe, wydanie gazetki - RÓŻANA 5.
W tym wydaniu gazetki, przeczytacie o tym co działo się w Saltromie przez ostatnie pół roku. Zachęcamy do lektury :)

zeglarze...zasilili szeregi Yacht Clubu Saltrom. W niedzielę 18 czerwca odbył się oto teoretyczny i praktyczny egzamin na patent żeglarza jachtowego.

 

banner 1-procent