SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

saltrom 1-procent

9 lekcjiUwaga warto się zatrzymać w przedświątecznej gonitwie i wysłuchać 9 lekcji życia :) Zapraszamy 17 grudnia, niedziela scena na ulicy Tynieckiej 39, godzina 16.00 występuje Świat Dziecka wraz z zespołem pod muzyczną opieką pani Agnieszki i pani Martyny :)

YCS warsztatyW tym roku po raz pierwszy zaproponowaliśmy naszej żeglarskiej kadrze cykl bezpłatnych comiesięcznych warsztatów, które mają na celu odświeżenie, uzupełnienie i usystematyzowanie posiadanej wiedzy żeglarskiej. Plan zajęć przewiduje nie tylko w sposób teoretyczny ale przede wszystkim w sposób praktyczny poznanie tajników żeglarstwa.

Bartne 2017Sezon żeglarski już się skończył na dobre, ale Yacht Club Saltrom nie zapadł w sen zimowy. Kierując się zasadą, że „najważniejsze to być razem”, żeglarze wyruszyli na weekend do Bartnego. W kalendarzu Yacht Clubu listopadowe spotkanie urosło już do rangi tradycji, a na mapie wspomnień Bartne zajmuje szczególne miejsce.

Zima salosZaprzyjaźnione stowarzyszenie Salos organizuje obóz zimowy w Rytrze. Wszystkie informacje dotyczące wyjazdu znajdują się tutaj, o szczegóły można pytać pod numerem 697 130 313.
Zapisy na obóz rozpoczną się 27.11.2017r.

socratesJeśli chcesz usłyszeć odpowiedzi na wiele pytań związanych z filozofią i etyką -zapraszamy na cykl wykładów, podczas których będziemy poruszać najważniejsze problemy filozoficzne i etyczne obecne w życiu codziennym.

samoobronaZAPRASZAMY chłopców w starszym wieku szkolnym (szkoła podstawowa) na zajęcia sportowe z elementami samoobrony :) Zajęcia odbywają się w środy o godzinie 17.30 w Saltormie i są bezpłatne :) Chętne osoby zapraszamy i prosimy o zgłaszania się na portiernię Saltormu :)

flaga"Rzadko na moich wargach Niech dziś to warga ma wyzna - Jawi się krwią przepojony, Najdroższy wyraz : Ojczyzna" Zapraszamy wszystkich na krótki spektakl pt. "Ty jesteś wolność" przygotowany przez dzieci i wychowawców ze Świata Dziecka. Najbliższa środa - 8 listopada, godzina 17.00 w Świecie Dziecka w Saltormie na ulicy Różanej 5 :) Będziemy szukać prawdziwego patrioty? Czy to się uda ? ;) ZAPRASZAMY ;)

zegar kalendarzW środę (01.11.2017r.) oraz w czwartek (02.11.2017r) Saltrom będzie nieczynny. Zapraszamy w piątek.

 

banner 1-procent