SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

sl logo

saltrom 1-procent

Mazury 2016 104Już 18 czerwca o godzinie 11:00 w klubie żeglarskim "Omega", stawią się wszyscy ci, którzy przez ostatnich kilka miesięcy robili w Saltromie kurs na patent żeglarza.
Egzamin składa się z części teoretycznej i praktycznej, która obejmuje oprócz manewrów żaglowych także umiejętności wiązania węzłów (knaga, ratowniczy, płaski, refowy, cumowniczy, wyblinka, buchta, szotowy, kotwiczny, rożkowy).

Informacje dotyczące egzaminu

Wszystkim żeglarzom życzymy powodzenia!

SRK 2017 plakatJuż w niedzielę 21 maja zapraszamy wszystkie rodziny do uczestnictwa w Święcie Rodziny Krakowskiej na Bulwarze Czerwieńskim. Na krakowian już po raz szósty czeka mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy.

WojewodaCelem projektu jest stwarzanie możliwości i warunków do integralnego rozwoju młodego człowieka, przy jednoczesnym zapobieganiu wykluczeniu społecznemu. Wychodząc naprzeciw potrzebom proponujemy inicjatywę, w której najważniejszy jest całościowy rozwój wychowanka w wymiarze intelektualnym (np. douczanie), fizycznym (np. podejmowanie aktywności sportowych), kulturalnym (np. zajęcia teatralne, muzyczne), jak również psychicznym (wychowanie i wsparcie emocjonalne) oraz duchowym (formacja religijna).

zegar kalendarzWe wtorek 02.05.2017r. Saltrom będzie nieczynny. Zapraszamy w czwartek.

Wielkanoc 2017Bóg kocha nas miłością bezgraniczną. Ta pewność niech dodaje nam sił, abyśmy z czystym sercem potrafili zbliżyć się do Zmartwychwstałego Chrystusa i odpowiedzieć na Jego miłość gorliwym czynieniem dobra.

Księża, pracownicy, wolontariusze i wychowankowie Saltromu

zegar kalendarzW wielki czwartek oraz w wielki piątek Saltrom będzie nieczynny. Zapraszamy 19.04 (środa) od godziny 10.00

SL A4- Mazury turnus: 1, 2, 3, 4, 5, 6

- Gościno turmus: 1

- Brenna

- Rytro

- Wojnicz: 1, 2

przedstawienie wielkanoc2017Jak przeżyć krótkie rekolekcje, jak przygotować się do Wielkanocy? Zapraszamy na przedstawienie, które będzie chwilą refleksji, przystankiem w przygotowaniach świątecznych. Warto się zatrzymać, znaleźć czas i zobaczyć co przygotowały tym razem dzieci ze Świata Dziecka z wychowawcami. Zapraszamy wszystkich 11 kwietnia (wtorek) na godzinę 17.00 na scenę do Podziemi Kościoła św. Stanisława Kostki na Dębnikach.

 

banner 1-procent