SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

saltrom 1-procent

sloneczniki 2017Po raz siódmy Portal CzasDzieci.pl, jako wieloletni pośrednik między miejscami edukacji i kultury a rodzicami, pragnie wyróżnić najbardziej oddanych dzieciom organizatorów. Celem konkursu jest docenienie organizatorów najlepiej przygotowanych wydarzeń, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju dzieci.

KursyZapraszamy na kursy, oferujemy kurs na stopień żeglarza jachtowego, kurs wychowawcy kolonijnego i na kierownika kolonii. Wszystkie informacje i zapisy na portierni Saltromu, oraz w zakładce kursy.

korepetycjeLubisz matematykę lub fizykę?? A wiesz, że dla niektórych to czarna magia?? W Saltromie prowadzimy darmowe, indywidualne korepetycje dla dzieci i młodzieży potrzebujących pomocy...

spotkanieW niedzielę w Saltromie odbyło się spotkanie powakacyjne ;) z łezką w oku pożegnaliśmy Salezjańskie Lato 2017 :) Spotkanie rozpoczęliśmy Mszą Świętą wypełniając po brzegi kościół Św. Stanisława Kostki.

2017 wrzesie Rozana 5Klikając w obrazek znajdujący się po lewej stronie można oglądnąć nasze wrześniowe, powakacyjne wydanie gazetki - RÓŻANA 5.
Zachęcamy do lektury i życzymy przyjemnych wspomnień z wakacji ;)

SL A4Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników naszych turnusów na spotkanie powakacyjne, które odbędzie się w niedzielę 24 września.

SL konkurs 2017Do wzięcia udziału zapraszamy wszystkich uczestników naszych kolonii i obozów. Temat prac to „wspomnienia z Salezjańskiego Lata 2017”.

sloneczniki2017Nasza akcja „Salezjańskie Lato” po raz kolejny została nominowana do drugiego etapu w konkursie na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w Krakowie – Słoneczniki 2017! 

 

banner 1-procent