SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

saltrom 1-procent

11 listopada 2018W minioną środę tj. 07.11 - Świat Dziecka zaprezentował autorskie przedstawienie pt. "Wierni do końca". Była to opowieść o pięciu wychowankach salezjańskiego Oratorium w Poznaniu, którzy swoim życiem dali świadectwo patriotyzmu i świętości.

Zaprzyjaźnione stowarzyszenie Salos organizuje obóz zimowy w Rytrze. Wszystkie informacje dotyczące wyjazdu znajdują się tutaj, o szczegóły można pytać pod numerem 697 130 313.

5 poznanskaW tym roku 100 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości chcemy uczcić w wyjątkowy sposób. W związku z tym zapraszamy na przedstawienie "Wierni do końca" będzie to opowieść o młodości, odwadze i niepodległych sercach, oparta na prawdziwych wydarzeniach :) Środa 7 listopada godzina 17.00 scena w podziemiach Kościoła św. Stanisława Kostki na Dębnikach. Zapraszamy :)

W czwartek (01.11.2018 r.) oraz w piątek (02.11.2018 r.) Saltrom będzie nieczynny. Zapraszamy w poniedziałek.

Sloneczniki 2018Po raz ósmy Portal CzasDzieci.pl, jako wieloletni pośrednik między miejscami edukacji i kultury a rodzicami, pragnie wyróżnić najbardziej oddanych dzieciom organizatorów. Celem konkursu jest docenienie organizatorów najlepiej przygotowanych wydarzeń, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju dzieci.

Lubisz matematykę lub fizykę?? A wiesz, że dla niektórych to czarna magia?? W Saltromie prowadzimy darmowe, indywidualne korepetycje dla dzieci i młodzieży potrzebujących pomocy...

Kursy 1Zapraszamy na kursy, oferujemy kurs na stopień żeglarza jachtowego, kurs wychowawcy kolonijnego i na kierownika kolonii. Wszystkie informacje i zapisy na portierni Saltromu, oraz w zakładce kursy.

D 5Świat Dziecka to niezwykłe miejsce, ale przede wszystkim wyjątkowe osoby. Nigdy się nie nudzimy, mamy mnóstwo energii, lubimy działać. Codziennie przede wszystkim jesteśmy razem, uczymy się, odkrywamy świat i siebie. Naszą specjalnością jest zamienianie szarych dni w słoneczne chwile pełne radości i uśmiechu.

 

banner 1-procent