SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

sl logo

saltrom 1-procent

SL A4Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników naszych turnusów na spotkanie powakacyjne, które odbędzie się w niedzielę 22 września.

sloneczniki 2019 zolte okNasza akcja „Salezjańskie Lato” po raz kolejny została nominowana do drugiego etapu w konkursie na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w Krakowie – Słoneczniki 2019! 

zegar kalendarzW okresie wakacyjnym Saltrom będzie otwarty w godzinach 10.00-16.00. Zapraszamy :)

6 lat minęło jak jeden dzień… 2190 dni temu, albo troszkę więcej rozpoczął swoją pracę w Saltromie ks. Piotr Basista przez wielu nazywanym Barym. Dokładnie 6 lat temu przeprowadził się do Krakowa i wszedł w nasz saltromowy świat. Żeby dobrze opisać i podziękować Księdzu za wszystko to, co się tutaj działo trzeba na początku powiedzieć czym jest Saltrom.

2019 czerwiec Rozana5Klikając w obrazek znajdujący się po lewej stronie można oglądnąć nasze czerwcowe, wydanie gazetki - RÓŻANA 5.
W tym wydaniu gazetki, przeczytacie o tym co działo się w Saltromie przez ostatnie pół roku. Zachęcamy do lektury :)

„Niech żyją wakacje, Niech żyje pole i las, I niebo i słońce, Wolny i swobodny czas” – Salezjańskie Lato 2019 czas zacząć :D !!!!

Saltrom to miejsce wielu pomysłów, inicjatyw i roześmianych dzieci, które po szkole chętnie przychodzą do naszej świetlicy. Jednak oprócz codziennej działalności świetlic dla dzieci i młodzieży, darmowych korepetycji czy akcji letnich i zimowych, organizuje także kursy, szkolenia i warsztaty.

robotNowe technologie zawładnęły nauką, techniką, medycyną… są przyszłością, która gwarantuje postęp i rozwój. Chcąc wyjść na przeciw obecnym trendom, od początku nowego roku szkolnego w Saltromie będą odbywały się zajęcia dla dzieci i młodzieży z podstaw mechatroniki i robotyki oraz obsługi komputera.

 

banner 1-procent