SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

saltrom 1-procent

bajkiWitam Was w poniedziałek, dzisiaj pierwszy dzień marca i z tym będą związane nasze zajęcia.

poradnik22Jak budować relacje z nastolatkiem? Budowanie każdej relacji to proces. W budowaniu relacji wychowawczych bardzo ważna jest świadomość postaw wychowawczych czy rodzicielskich. Jest to istotne w każdym wieku, ale zwłaszcza budowanie relacji z nastolatkiem wymaga od nas dorosłych jeszcze więcej mądrości i uważności.

formacja2Witam Was w piątek. Dzisiaj zajęcia wyjątkowe, jesteśmy w Wielkim Poście, dlatego dzisiaj w Saltormie odbędzie się Droga Krzyżowa. Zachęcam Was do wspólnej modlitwy o 17.30. Na początek małe przypomnienie co to jest droga Krzyżowa.

zabawyZimowa zabawa sportowa. Witam Was w czwartek, dzisiaj mam dla Was propozycję zabawy sportowej i jeszcze troszkę zimowej. Poniżej znajduję się 7 kartek z zadaniami, musisz się zastanowić, gdzie możesz umieścić te zadania, może to być przestrzeń w domu lub na ogrodzie. 

DIYZajęcia plastyczne – Pingwinki. Witam Was w środę, dzisiaj przygotujemy Pingwinki. Przygotuj swoje miejsce pracy i zaczynamy

lamiglowkIDzisiaj zgadujemy - rymujemy. Wierszyki, rymowanki, towarzyszą nam od niepamiętnych czasów. Rozwijają kreatywność, doskonale ćwiczą umysł, poprawiają koncentrację, uczą logicznego myślenia, bawią, stymulują, a także podnoszą pewność siebie.

WPPrzygotowanie do świąt Wielkanocnych zawsze w Saltromie jest wyjątkowe. W tym roku jest to dla nas czas szczególny, ponieważ możemy wrócić do stacjonarnych zajęć z dziećmi, dlatego powstał pomysł zainspirowany księdzem Bosko, pozytywnej myśli zostawionej na koniec dnia.

kreatywnoscWreszcie słońce! Słońce ma pozytywny wpływ na nasz dobry humor. Jest nam wręcz potrzebne do bycia zdrowym! Dni takie jak dzisiaj to świetna okazja, żeby skorzystać z dobrodziejstw słońca :)

 

banner 1-procent