SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

sl logo

saltrom 1-procent

2Bardzo dziękujemy za przekazanie 1% swojego podatku na rzecz Saltromu.

emocje4Powrót do szkoły! Dla niektórych ten tydzień związany jest z powrotem do szkół, po długim pobycie w domu i nauczaniu zdalnym. Domyślam się, że może to być dla wszystkich spore wyzwanie.

ogrodnik 1Niespodzianka, ale dla kogo?! Maj wiosna, słońce, zieleń, deszcz, śpiew ptaków, kwitnące kwiaty i Dzień Mamy. Chociaż do tego święta jest jeszcze sporo czasu, dzisiaj zapraszam Was na zajęcia związane z tym tematem.

poradnik32Dlaczego warto wybrać wyjazdy kolonijne z Saltromem? Wakacje zbliżają się wielkimi krokami i wszyscy czekamy na te dwa słoneczne i ciepłe miesiące w roku.

DIYObraz uczuć. Wczoraj poznaliśmy, a raczej stworzyliśmy zapachy, kolory, smaki emocji :) Mam nadzieję, że podobało Wam się takie połączenie. Dzisiaj połączymy nasze emocje z jeszcze jednym elementem, a mianowicie z kształtem.

emocjeZapraszam Was na przyjemne zajęcia o emocjach, ale nie tylko! Na początek Waszym zadaniem jest przypomnieć sobie jak najwięcej nazw barw i kolorów.

muzyczne1Witam Was w środę. Dzisiaj zajęcia muzyczne połączone z pewnym ważnym aktualnie w Saltormie tematem, tzn. segregacją śmieci. Przygotuj swoje miejsce pracy i zaczynamy

DIYZajęcia plastyczne Ufo. Witam Was we wtorek, dzisiaj przygotowałam dla Was zajęcia plastyczne. Przygotuj swoje miejsce pracy i zaczynamy

 

banner 1-procent