SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

sl logo

saltrom 1-procent

emocjeWitaj! Dzisiaj zabieram Cię w krainę uczuć i emocji. Czy wiesz, co tak naprawdę odczuwasz i jak poprawnie to nazwać? Sprawdźmy! Przed Tobą dwa ćwiczenia, które nam w tym pomogą.

2Bardzo dziękujemy za przekazanie 1% swojego podatku na rzecz Saltromu.

zabawyDzień dobry w piątek! Zaczyna się weekend i chyba wszyscy cieszymy się z tego powodu. Może będzie okazja spędzić ten czas z rodziną, ze znajomymi ? Z tej okazji przygotowałam dla Was zestaw zabaw, które możecie wykorzystać w domu, lub jeśli pogoda dopisze na świeżym powietrzu.

bajkiWitam Was w nowym tygodniu. Dzisiaj zapraszam Was na spotkanie z Diego. Przed nami bajka i zadanie plastyczne. Przygotuj swoje miejsce pracy i zaczynamy

kulinarneDzieło sztuki na talerzu! Wiosna to idealny czas, żeby jeść więcej warzyw i owoców, które dostarczą witamin niezbędnych w tym okresie! Mam Wam dzisiaj do zaproponowania zabawę, która będzie również pożytkiem dla Waszego zdrowia.

zabawyWitam Was w nowym tygodniu i w nowym miesiącu

emocjeCo to jest uważność? Dzień dobry! Mam dla Was dzisiaj propozycje bardzo ciekawych zajęć o uważności. Sprawdźcie czy jesteście uważni na co dzień, czy raczej trudno Wam się skupić!

bajkiWitam Was w nowym tygodniu. Dzisiaj zapraszam Was na spotkanie z Królkiem i Krabem. Przygotuj swoje miejsce pracy i zaczynamy

 

banner 1-procent