SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

saltrom 1-procent

Sloneczniki 2018Po raz ósmy Portal CzasDzieci.pl, jako wieloletni pośrednik między miejscami edukacji i kultury a rodzicami, pragnie wyróżnić najbardziej oddanych dzieciom organizatorów. Celem konkursu jest docenienie organizatorów najlepiej przygotowanych wydarzeń, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju dzieci.

Lubisz matematykę lub fizykę?? A wiesz, że dla niektórych to czarna magia?? W Saltromie prowadzimy darmowe, indywidualne korepetycje dla dzieci i młodzieży potrzebujących pomocy...

Kursy 1Zapraszamy na kursy, oferujemy kurs na stopień żeglarza jachtowego, kurs wychowawcy kolonijnego i na kierownika kolonii. Wszystkie informacje i zapisy na portierni Saltromu, oraz w zakładce kursy.

D 5Świat Dziecka to niezwykłe miejsce, ale przede wszystkim wyjątkowe osoby. Nigdy się nie nudzimy, mamy mnóstwo energii, lubimy działać. Codziennie przede wszystkim jesteśmy razem, uczymy się, odkrywamy świat i siebie. Naszą specjalnością jest zamienianie szarych dni w słoneczne chwile pełne radości i uśmiechu.

Wakacje dobiegły końca, w szkołach zabrzmiał pierwszy dzwonek. Ciężko żegnać się z latem, ale wrzesień oznacza też dobre wieści. Po wakacyjnej przerwie Saltrom otwiera swoje świetlice i zaprasza do wspólnego działania tych młodszych i tych trochę starszych uczniów.

SL A4W niedzielę w Saltromie odbyło się spotkanie powakacyjne ;) z łezką w oku pożegnaliśmy Salezjańskie Lato 2018 :) Spotkanie rozpoczęliśmy Mszą Świętą wypełniając po brzegi kościół Św. Stanisława Kostki.

Klikając w obrazek znajdujący się po lewej stronie można oglądnąć nasze wrześniowe, powakacyjne wydanie gazetki - RÓŻANA 5.
Zachęcamy do lektury i życzymy przyjemnych wspomnień z wakacji ;)

SL A4Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników naszych turnusów na spotkanie powakacyjne, które odbędzie się w niedzielę 23 września.

 

banner 1-procent