SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

sl logo

saltrom 1-procent

SL A4Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników naszych turnusów na spotkanie powakacyjne, które odbędzie się w niedzielę 25 września.

konkurs SL 2022Zapraszamy wszystkich uczestników naszych kolonii i obozów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Wakacyjna fota". 

emocjeJaką moc ma empatia? Na początku zajęć zachęcam Was do obejrzenia poniższego filmu, który jest bardzo ciekawy i opowiada o emocjach, które czują konie, a jest to temat naszych dzisiejszych zajęć.

bajkiWitam Was w nowym tygodniu. Dzisiaj zapraszam Was na spotkanie z bajką. Przeczytaj uważnie tekst. Po przeczytaniu czeka na Was teleturniej.

40z1Kiedy kogoś kochamy? Dziś Dzień Mamy! Na pewno wielu z Was przygotowało jakieś niespodzianki, bukieciki, albo staracie się być tego dnia grzeczni i pomocni :)

emocjeTym razem zapraszam Cię do świata cech charakteru. Zaproś do zabawy swoją rodzinę lub znajomych i wspólnie dowiedzcie się, co Was cechuje i jak bardzo jesteście podobni do postaci z bajek. Dobrej zabawy!

emocjeWitaj! Dzisiaj zabieram Cię w krainę uczuć i emocji. Czy wiesz, co tak naprawdę odczuwasz i jak poprawnie to nazwać? Sprawdźmy! Przed Tobą dwa ćwiczenia, które nam w tym pomogą.

2Bardzo dziękujemy za przekazanie 1% swojego podatku na rzecz Saltromu.

 

banner 1-procent