SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

saltrom 1-procent

10kreatywnoscWczoraj na zajęciach plastycznych budowaliśmy rakietę, a dzisiaj wybieramy się w podróż. Celem naszej podróży jest miasto bez domów, a naszym zadaniem będzie zbudowanie miasta dobrej grupy.

6DIYWitam Was w ten słoneczny wtorek, dzisiaj zajęcia będą odlotowe ponieważ wybierzemy się w podróż kosmiczną. Jednak żeby to mogło się odbyć musimy zbudować pojazd kosmiczny.

emocjeWitajcie! Dzisiaj porozmawiamy o emocjach. Na początek powiedzmy sobie przede wszystkim czym są emocje. Definicja dla każdego człowieka może być inna.

picassoWitam Was w piątek i zapraszam na wyjątkowe zajęcia. Będzie można się troszeczkę pobrudzić i odkryć w sobie artystę.

psycholog 2Witaj! Być może słyszałeś, że we wtorek 15. września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. W Polsce to święto staje się coraz bardziej popularne, prawdopodobnie dzięki temu, że przekaz płynący do nas w tym dniu jest bardzo pozytywny. Ale o tym później 😊

7muzyczneWitam Was w środę, dzisiaj zapraszam Was na zajęcia muzyczne. Przygotuj kartkę, długopis, kredki i pisaki. Jeśli jesteś gotowy/a zaczynamy.

TG 2020 11Stając przed trudną decyzją o odwołaniu Salezjańskiego Lata pozostaliśmy tylko przy organizacji jednego wewnętrznego turnusy. Był on przeznaczony z jednej strony dla wychowanków Świata Dziecka z drugiej strony dla tancerzy Escape Dance Academy.

p1Wakacje to bardzo wyczekany czas w Saltromie, już od ferii planujemy turnusy Salezjańskiego Lata.

 

banner 1-procent