SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

sl logo

saltrom 1-procent

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka.

Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły Wam:
Radość, która dostrzega piękno małych rzeczy,
Nadzieję, która nie gaśnie kiedy marzenia wydają się być dalekie,
Pokój, który koi kiedy wszystko wyprowadza z równowagi,
Wiarę, która daje oparcie, kiedy bezradność przeraża

Życzymy, aby Zmartwychwstały Chrystus obudził w nas to co jeszcze uśpione, ożywił to co już martwe. Niech światło Jego słowa prowadzi nas przez życie do wieczności.

Z najlepszymi życzeniami wielkanocnymi – księża, pracownicy, wolontariusze i wychowankowie Saltromu.

4kulinarneZajęcia kulinarne dla dzieci, młodzieży oraz ich rodzin.
Czołem młodzieży! Mam dla Was fajny prosty przepis na ciasteczka, które zasmakują każdemu. Zaproście rodzinę do wspólnej zabawy i gotujcie, a za niedługo wszyscy spotkamy się na zajęciach kulinarnych! 

3wielkanoc 1

O Wielkanocy trochę inaczej

W świecie Dziecka przed świętami Wielkanocnymi mamy zazwyczaj bardzo dużo pracy związanych z przedstawieniem. Trwają próby, chodzimy na scenę, bardzo dużo się dzieje. W tym roku sytuacja jest wyjątkowa.

plastyczneZajęcia plastyczne Króliczki i kurczaki

Okres Wielkanocy jest bardzo inspirującym czasem zwłaszcza dla zajęć plastycznych, dlatego dzisiaj zrobimy dwa symbole Wielkanocy czyli kurczaki i zajączki w bardzo prosty i fajny sposób. Będziemy do tego głównie potrzebować naszych dłoni.

Co dzieci najbardziej lubią w Świecie Dziecka i Oratorium? Oczywiście oprócz swoich rówieśników i wychowawców zajęcia. Dlatego codziennie będzie pojawiała się na naszej stronie internetowej i na facebooku, porcja zajęć do prowadzenia w domu.

SL A4Jesień, zima, wiosna, lato .... wakacje!! Już 6 kwietnia rozpoczynają się zapisy na tunusy Salezjańskiego Lata 2020. W tym roku Saltrom przygotował bogatą ofertę wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

KomunikatSzanowni Państwo,
w związku z bieżącą sytuacją i rozprzestrzenianiem się koronawirusa, nowymi zachorowaniami, jak również decyzjami rządu oraz decyzją Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej od dnia 12.03.2020 (czwartek) do odwołania zostają zawieszone zajęcia w placówkach wsparcia dziennego.

Drogie Jachtklubowiczki i drodzy Jachtklubowicze ⛵️⚓️❤️
W tym sezonie będziemy obchodzić jubileusz 2️⃣5️⃣ lecia Yacht Clubu Saltrom 🥳

 

banner 1-procent