SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

sl logo

saltrom 1-procent

10kreatywnoscWyszywany obrazek
Witajcie! Dzisiaj przygotowałam dla Was fajne zajęcia z wyszywaniem. Nauka szycia jest bardzo przydatna w życiu.

psychologNa zajęciach często rozmawiamy o emocjach. Jak zapewne pamiętacie, jedną z tak zwanych emocji podstawowych jest złość.

6DIYWitajcie! Dzisiaj przygotowałam dla Was fajne zajęcia plastyczne- zrobimy razem bukiet tulipanów techniką origami. Na początek kilka ciekawostek na temat tej techniki: sztuka pochodzi z Chin, ale za jej kolebkę tradycyjną (miejsce gdzie coś powstało, skąd pochodzi) uznaje się Japonię.

4kulinarneZajęcia kulinarne
Witamy Was w ten piękny i słoneczny piątek. Już wszyscy czujemy wakacyjny klimat, na koniec tygodnia zapraszamy Was na zajęcia kulinarne.

psychologDzisiaj zapraszam do aktywności dzieci, młodzież, wolontariuszy, a także rodziców i opiekunów. Przed nami temat bardzo letni, a zarazem aktualny niezależnie od pory roku i wieku :)

10kreatywnoscSkładany model samolotu

Witajcie! Dzisiaj przygotowałam dla Was składany model samolotu. Włączcie do zabawy całą swoją rodzinę.

2020 czerwiec Rozana stronaKlikając w obrazek znajdujący się po lewej stronie można oglądnąć nasze czerwcowe, wydanie gazetki - RÓŻANA 5.
W tym wydaniu gazetki, przeczytacie o tym co działo się w Saltromie przez ostatnie pół roku. Zachęcamy do lektury :)

6DIYZajęcia plastyczne – Ananas
Witam Was we wtorek. Dzisiaj już troszeczkę wkroczymy w klimat wakacyjny ponieważ stworzymy egzotycznego ananasa. Przygotuj swoje miejsce pracy i zaczynamy.

 

banner 1-procent