SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

saltrom 1-procent

animatorzyW minioną sobotę 12.10.2019 r. rozpoczęła się formacja Kandydatów na Animatorów Salezjańskich ze Świata Dziecka. Odbyły się warsztaty: stworzyliśmy profil idealnego animatora oraz mapę myśli w której określiliśmy profil naszych wspólnych działań.

s 3Po raz dziewiąty Portal CzasDzieci.pl, jako wieloletni pośrednik między miejscami edukacji i kultury a rodzicami, pragnie wyróżnić najbardziej oddanych dzieciom organizatorów. Celem konkursu jest docenienie organizatorów najlepiej przygotowanych wydarzeń, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju dzieci. 

humanZe względu na coraz szybciej rosnącą skalę zjawiska występowania problemów psychicznych, Szpital Uniwersytecki w Krakowie we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie oraz z Urzędem Miasta Krakowa ma przyjemność organizować w terminie 7-11 października 2019 roku „HUMAN WEEK”- I Krakowski Tydzień Zdrowia Psychicznego.

zajecia dodatkowe 19 20Saltrom oprócz codziennych inicjatyw, które odbywają się w ramach dwóch świetlic przeznaczonych dla dzieci i młodzieży proponuje również szereg zajęć dodatkowych. W zajęciach tych mogą uczestniczyć wszystkie zainteresowane osoby.

PoradniaZapraszamy do bezpłatnego punktu poradnictwa psychologiczno – pedagogicznego. Jest to konkretna oferta pomocy skierowana do dzieci i młodzieży oraz ich rodziców borykających się z trudnościami wychowawczymi i emocjonalnymi.

korepetycjeLubisz matematykę lub fizykę?? A wiesz, że dla niektórych to czarna magia?? W Saltromie prowadzimy darmowe, indywidualne korepetycje dla dzieci i młodzieży potrzebujących pomocy...

Kursy 1Zapraszamy na kursy, oferujemy kurs na stopień żeglarza jachtowego, kurs wychowawcy kolonijnego i na kierownika kolonii. Wszystkie informacje i zapisy na portierni Saltromu, oraz w zakładce kursy.

D 5Świat Dziecka, to co coś więcej niż świetlica. To niesamowite dzieci, super wolontariusze, a przede wszystkim bardzo twórcza grupa. To co nas opisuje to bardzo dużo energii, chętnie wspólnie pokonujemy trudności, a przede wszystkim dobrze się bawimy. Jak wygląda nasz dzień?

 

banner 1-procent