SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

saltrom 1-procent

zakopaneW powietrzu coraz bardziej czuć zbliżającą się wiosnę. Pierwsze promienie słońca, krokusy i przebiśniegi na polanie, letni powiew wiatru i błogie lenistwo - czego chcieć więcej ... Zapraszamy podopiecznych Świata Dziecka i Oratorium do uczestnictwa w jednodniowej wycieczce do Zakopanego.

15 strTwoje 1,5% wspiera: codzienny ciepły posiłek, działalność świetlic i korepetycji, wypoczynek dzieci i młodzieży.

Po kliknięciu na link, zostaną państwo automatycznie przeniesieni na stronę podatkigov.pl, gdzie zupełnie za darmo, będzie można rozliczyć się ze swojego podatku dochodowego za poprzedni rok. W deklarację PIT prosimy o wpisanie nr KRS Saltromu - 0000128589. Dziękujemy

poznaj pizzaWitaj po feriach zimowych! Jak się czujesz wracając do szkoły? Wierzę, że pierwsze dni mogą nie być dla Ciebie łatwe. Czas wolny od szkoły mogłeś/-łaś spędzić jak tylko chciałeś/-łaś. Mam nadzieję, że skorzystałeś/-łaś z tej okazji :)

zajecia taneczne 2023 1Saltrom oprócz codziennych inicjatyw, które odbywają się w ramach dwóch świetlic przeznaczonych dla dzieci i młodzieży proponuje również szereg zajęć dodatkowych. W zajęciach tych mogą uczestniczyć wszystkie zainteresowane osoby.

F10Szczęśliwie dobiegł końca I turnus półkolonii zorganizowany w Saltromie. W dniach 30.01-3.02.23 na podstawie lubianej bajki „Kraina Lodu” równa 40 – stka dzieci i młodzieży spędziła I-szy tydzień ferii w murach przy Różanej 5.

koncert1Zmierzajmy za gwiazdą do Betlejem! - kolędowanie z zespołem „Światło nadziei”. Idźmy i głośmy na cały świat, że narodził się zbawiciel świata, Bóg w ludzkiej postaci – Jezus Chrystus!

konkurs sny 1Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Boskim konkursie plastycznym!

poznajDzień dobry! Kim jesteś? Jaki jesteś? Do tej pory wielokrotnie poruszaliśmy ten temat na zajęciach w Świecie Dziecka. Tym razem proponuję, abyśmy poszli o krok dalej :)

  

15 1