SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

sl logo

saltrom 1-procent

SL A4Urzekające wschody i zachody słońca, piaszczysta plaża, przechyły na łodkach, ogniska ze śpiewem, piekne górskie widoki ... czego chcieć więcej :) Zapraszamy na aktywne i radosne Salezjańskie Lato

DIYPraca plastyczna „Wakacje już dziś!” upragniony dzień w roku nie tylko dla dzieci, ale też dla rodziców! Dziś zaczęły się wakacje dlatego zapraszam Was do przemiłej pracy plastycznej, która nam to zaprezentuje.

zabawyTorba pełna niespodzianek. Zabawa, w którą najlepiej się bawić w kilka osób, dlatego zaproście do niej członków rodziny, albo swoich kolegów.

emocjeZajęcia na koniec roku szkolnego i powitanie wakacji. Witam Was w środę, już koniec roku szkolnego, a przed nami wakacje. Dzisiaj podsumujemy cały rok szkolny.

kreatywnoscWitam Was we wtorek. Dzisiaj przygotowałam dla Was bardzo przyjemny trening kreatywności. Wczoraj powitaliśmy lato, to była inspiracja do dzisiejszych zajęć.

poradnik35Wakacje wyczekany czas w roku, moment wypoczynku i wytchnienia od pracy czy nauki. Ważne chwilę w roku nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci.

filmWitam Was w poniedziałek. Dzisiaj dalsze zajęcia z filmem Król rozrywki

filmZajęcia z filmem Król rozrywki. Dzisiaj zapraszam Was na zajęcia z filmem. Chciałabym Was dzisiaj zaprosić do wspólnego oglądania filmu, a przez kolejne zajęcia będziemy pracować na postawie tego filmu.

 

banner 1-procent