SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

sl logo

saltrom 1-procent

SL A4Jesień, zima, wiosna, lato .... wakacje!! Już 13 marca rozpoczynają się zapisy na turnusy Salezjańskiego Lata 2024. Zobacz jaką Saltrom w tym roku przygotował ofertę wypoczynku dla dzieci i młodzieży. 

Zarówno dzieci i młodzież zapraszmy nad morze do Sopotu. Jeśli ktoś woli górskie klimaty proponujemy wyjazd do malowniczej Brennej położonej w Beskidzie Śląskim. Zwolenników pięknej przyrody i regionu historycznego woj. kujawsko-pomorskiego zapraszamy do Chomiąży Szlacheckiej. Natomiast osoby, które z różnych przyczyn spędzają wakacje w Krakowie zapraszamy na półkolonie, gdzie udowodnimy, że lato w mieście nie musi być nudne. Dla młodzieży główną propzycją są wyjazdy mazurkie czyli rejsy żeglarkie z Yacht Clubem Saltrom. W programie: nabywanie i doskonalenie umiejętności żeglarskich, żeglowanie do różnych zakątków Mazur od Węgorzewa, aż po Ruciane Nida i Pisz. 

Zapraszamy na wyjazdy wakacyjne w ramach akcji Salezjańskie Lato. Wszystkie informacje znajdują się w zakładce Salezjańskie Lato i na recepcji Saltromu.

  

15 1