SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

sl logo

saltrom 1-procent

PrzedszkoleW przedszkolu, w którym pracuje jedna z naszych wolontariuszek po raz pierwszy gościli młodzi aktorzy ze Świata Dziecka. Dnia 13.03 dzieci z Saltromu przebyły do przedszkola z przedstawieniem pt. „W krainie leśnej polany” była to interpretacja wierszy Jana Brzechwy.

Spektakl okazał się pełną wesołych przygód zabawą z leśnymi bohaterami. Wspaniali aktorzy przenieśli dzieci w bardzo zabawny sposób do świata marzeń i przygód leśnych zwierząt. Działo się podczas tego spektaklu było wiele fantastycznych, magicznych scen. Dzieci wspaniale odgrywały role jak również zachwyciły swoim śpiewem. Przygotowana ciekawa scenografia oraz stroje bardzo podobały się przedszkolakom, wzbudziły pozytywne emocje i uśmiechy. Była to doskonała zabawa z dużą dozą humoru. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem oglądały przedstawienie, które zapewniło im niezapomniane przeżycia. Po zakończeniu występu dzieci z przedszkola nagrodziły aktorów głośnymi brawami.
Po powrocie do sal dzieci dzieliły się swoimi wrażeniami. Fajne! Super! Ładne! – tak dzieci komentowały obejrzaną bajkę. W imieniu Pani Dyrektor oraz nauczycieli przedszkola składamy wyrazy uznania i podziękowania za pomysłowość oraz wspaniałe przedstawienie.

Joanna Młodzińska

 

banner 1-procent