SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

sl logo

saltrom 1-procent

SL A4Jesień, zima, wiosna, lato .... wakacje!! Już 6 kwietnia rozpoczynają się zapisy na tunusy Salezjańskiego Lata 2020. W tym roku Saltrom przygotował bogatą ofertę wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

 

Zarówno dzieci i młodzież zapraszmy nad morze do Kołobrzegu. Młodszych miłośników malowniczych mazurskich krajobrazów, pięknych jezior i lasów zapraszamy na kolonie do Ostródy. Jeśli ktoś woli górskie klimaty proponujemy wyjazd do malowniczej Brennej w w Beskidzie w Beskid Sądecki. A osoby, które z różnych przyczyn spędzają wakacje w Krakowie zapraszamy na półkolonie, gdzie udowodnimy, że lato w mieście nie musi być nudne. Dla młodzieży główną propzycją są wyjazdy mazurkie czyli rejsy żeglarkie z Yacht Clubem Saltrom. W programie: nabywanie i doskonalenie umiejętności żeglarskich, żeglowanie do różnych zakątków Mazur od Węgorzewa, aż po Ruciane Nida i Pisz. Natomiast sportowców zapraszamy na obozy: piłkarski i siatkarski do Rozdziela i Świnoujcia.

Zapraszamy na wyjazdy wakacyjne w ramach akcji Salezjańskie Lato. Wszystkie informacje znajdują się w zakładce Salezjańskie Lato i na recepcji Saltromu.

 

banner 1-procent