SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

sl logo

saltrom 1-procent

Rejs pNasza przygoda z Rejsem Niepodległości rozpoczęła się ponad rok temu, kiedy zdecydowaliśmy się wziąć udział w konkursie. Pierwszym etapem było internetowe głosowanie na zdjęcia, natomiast drugim test z wiedzy.

plakat stronaRodzinne świętowanie po raz 8! Już w niedzielę 19 maja zapraszamy wszystkie rodziny do uczestnictwa w Święcie Rodziny Krakowskiej. Wydarzenie odbędzie się w Parku Jordana. Na krakowian już po raz ósmy czeka mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy. Tegoroczne wydarzenie odbywać się będzie pod hasłem – Z rodziną po zdrowie.

2Bardzo dziękujemy za przekazanie 1% swojego podatku na rzecz Saltromu.

zegar kalendarzW czwartek 02.05.2019 r. Saltrom będzie nieczynny. Zapraszamy w poniedziałek. 

zbirki zywnosci produktyOkres świąteczny to czas wyjątkowy, pełen magii i radości to także czas refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. Jednak zanim spokojnie będzie można siąść przy świątecznym stole, każdego ogarnia przedświąteczna gorączka zakupowa. W takim momencie warto pomyśleć o tych, dla których dzień świąteczny bez pomocy żywnościowej nie byłby aż tak wyjątkowy.

Wielkanoc 2019Orędzie paschalne szerzy się w świecie wraz z radosnym śpiewem Alleluja. Wyśpiewajmy je ustami, ale przede wszystkim śpiewajmy sercem i życiem. Zmartwychwstały Chrystus jest naszą nadzieją, On jest prawdziwym pokojem świata.

Z najlepszymi życzeniami wielkanocnymi – księża, pracownicy, wolontariusze i wychowankowie Saltromu.

zegar kalendarzW Wielki Czwartek oraz w Wielki Piątek Saltrom będzie nieczynny. Zapraszamy 24.04 (środa) od godziny 10.00

przedstawienie wielkanocWielkanoc tuż tuż :) Świat Dziecka zaprasza na wyjątkowe przedstawienie pt. "Oczekuję Ciebie Panie" :) Główny bohater pyta "Ciekawego co jest fajnego w tym Jezusie? Jak by chociaż był youtuberem albo miał konto na facebooku".

 

banner 1-procent