SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

saltrom 1-procent

emocjeKażdy z nas jest ważny. Dzisiaj przygotowałam dla Was zajęcia, w których odkryjecie, że każdy z Was jest ważny i wyjątkowy.

szz 3Ostatni weekend listopada dla wielu podopiecznych Saltromu był czasem pracowitym i intensywnym. 26go i 27go listopada w całej Polsce odbyła się zbiórka żywności, zorganizowana przez Bank Żywności, w której podopieczni Saltromu wzięli udział, jako wolontariusze.

DIYSWWitam Was w nowym tygodniu. Dzisiaj przygotowałam dla Was zajęcia plastyczne, związane już z mikołajkami.

h3W piątek 26 listopada odbyły się wyjątkowe zajęcia w Świecie Dziecka ponieważ odwiedzili nas harcerze z hufca Nowa Huta. Nie tylko opowiedzieli nam o harcerstwie, ale także poprowadzili zajęcia nt. ochrony zwierząt zimą.

kreatywnoscswCzy wiecie co rozpoczyna się w najbliższą niedzielę? Nowy Rok! Tak właśnie i to żaden żart :) W najbliższą niedzielę zaczyna się nowy rok liturgiczny, czyli rok w kościele. Zastanawiacie się może dlaczego taki przypadkowy dzień, jak 28 listopada to początek roku liturgicznego?

A65z4W Saltromie odbywa się każdego dnia wiele zajęć, które mają na celu rozwijanie zainteresowań i odkrywanie talentów.

animator20 listopada odbyło się kolejne spotkanie formacyjne animatorów Świata Dziecka. Rozpoczęliśmy zabawą na ile się znamy.

pasjeWitam Was w nowym tygodniu. Dzisiaj zajęcia, które nawiązują do ostatniego tygodnia w Świecie Dziecka. Za nami 10 warsztatów, które ukazały nam jakie mogą być pasje i zainteresowania.

 

banner 1-procent