SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

sl logo

saltrom 1-procent

pitTwój 1% wspiera: codzienny ciepły posiłek, działalność świetlic i korepetycji, wypoczynek dzieci i młodzieży.

Po kliknięciu na link znajdujący się obok, zostaną państwo automatycznie przeniesieni na stronę pitroczny.pl, gdzie po rejestracji w serwisie, zupełnie za darmo, będzie można rozliczyć się ze swojego podatku dochodowego za poprzedni rok. W deklarację PIT zostanie automatycznie wpisany nr KRS Saltromu. Dziękujemy

orszakJuż 6 stycznia, po raz dziewiąty ulicami Krakowa przejdzie Orszak Trzech Króli. Wśród zapowiadanych nowości jest czwarty, konny orszak, który wyruszy z parafii św. Kazimierza na Grzegórzkach. Trasa orszaku zielonego jeszcze się wydłuży i zyska nowe atrakcje.

BN 2018Bóg postanowił zamieszkać między nami. Tą prawdziwą radością chcemy dzielić się podczas Świąt Narodzenia Pańskiego. Niech Nowonarodzony Chrystus napełnia swoim światłem nasze serca, a Maryja „łaski pełna” prowadzi nas drogą wiary.
Księża, pracownicy, wolontariusze i wychowankowie Saltromu

Akcja odbywa się pod opieką Salezjanów, pracowników Saltromu oraz wolontariuszy. Zapewniamy różnorodne zajęcia wypoczynek na świeżym powietrzu, wycieczki i wyjścia do kina i wiele innych atrakcji.

zegar kalendarz24.12.2018 poniedziałek – 28.12.2018 piątek - Saltrom będzie zamknięty.
Zapraszamy w nowym roku od 02.01.2019 r.

Przedstawienie BNZapraszamy serdecznie na spotkanie wigilijne Saltromu w najbliższą środę 19 grudnia 2018 r. Rozpoczynamy o godzinie 17.00 autorskimi Jasełkami przygotowanymi przez Świat Dziecka pt. "W poszukiwaniu Sensu Świąt", następnie odbędzie się pokaz taneczny młodzieży z Oratorium. Nie zabraknie łamania się opłatkiem i poczęstunku. Wszystko na sali teatralnej w podziemiach Kościoła św. Stanisława Kostki na Dębnikach. Zapraszamy :)

pieninySłoneczna jesień, góry, a przede wszystkim zgrana i wesoła ekipa. Czego chcieć więcej! Październik w tym roku rozpieszczał nas pogodą. Długie i ciepłe dni zachęcały do pieszych wędrówek.

Tarnowskie GryWakacje czas wypoczynku i zabawy dla wychowawców i wolontariuszy Saltromu to przede wszystkim czas intensywnej pracy. Wyjazdy, turnusy Salezjańskiego Lata to niezapomniane przeżycia, które wymagają od wszystkich bardzo dużego zaangażowania. Po wakacjach przychodzi wrzesień i tradycyjnie wychowawcy, animatorzy Świata Dziecka wyruszają na weekend integracyjno – regeneracyjny.

 

banner 1-procent