SALEZJAŃSKI RUCH TROSKI O MŁODZIEŻ

saltrom 1-procent

swiat dziecka 630x350px

dzieci w wieku 6–13 lat, pn.-pt. w godz. 14.30–18.30

Świetlica dla dzieci, gdzie razem uczymy się, odrabiamy zadania domowe, ale także spędzamy czas wolny w sposób aktywny i twórczy. Organizujemy zajęcia: muzyczne, plastyczne, teatralne, sportowe, taneczne i językowe. Raz w tygodniu spotykamy się na wspólnej Mszy Świętej i zajęciach programowych z psychologiem. Jeździmy wspólnie na wycieczki, spędzamy razem wakacje i ferie.

Podczas zajęć dzieciom zapewniona jest rzetelna opieka wychowawców oraz psychologa, przygotowanych do pracy wychowawczej w oparciu o system prewencyjny św. Jana Bosko.

Tu zaspokajane są potrzeby fizyczne dzieci poprzez zajęcia ruchowe i dożywianie, potrzeby intelektualne  poprzez douczanie i korepetycje oraz potrzeby emocjonalne.

Oprócz codziennych zajęć świetlicowych dzieci aktywnie uczestniczą w wielu okolicznościowych imprezach i wycieczkach m.in.: wycieczki w góry i nie tylko, wyjścia na wystawy, zabawa andrzejkowa, spotkanie ze świętym Mikołajem, spotkanie opłatkowe, wyjazdy na narty, zimowiska, zabawa karnawałowa, udział w Savionaliach, Dzień Wdzięczności dla Rodziców, Dzień Dziecka, wspólne wakacje i wiele innych…

Do pobrania: karta uczestnika

Dodatkowe materiały: prezentacja Świat Dziecka 2008, prezentacja Świat Dziecka 2009

 

dzie-dziecka-053

Dyżury:
pon. – pt.
14.30 – 18.30

Telefon:
12 269 30 00

Anna Fura

Wychowawca

Email:

 

 

 

SD1 2015 SD 2015 SD4 2015
     

 

banner 1-procent